Ev veya iş yeri taşıma işlemlerinde en çok dikkat edilmesi gereken konulardan biri montaj ve demontaj işlemleridir. Bu işlemleri doğru bir şekilde gerçekleştirmek çok önemlidir. Montaj işlemleri genel olarak sadece mobilya olarak algılanabilir. Ancak bu işlemlerde beyaz eşyalar ve elektronik eşyalar da çok önemli bir yer kaplamaktadır. Bunu göz önünde bulunduran firmamız sizlere montaj ve demontaj hizmeti vermektedir. Verdiğimiz bu hizmet sayesinde montaj işlemlerinin gerektiği bütün eşyalarınızda hem demontaj işlemlerini hem de montaj işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Evinizde bulunan bütün eşyaların montaj işlemleri büyük bir özen içerisinde gerçekleştirilerek yeni evinize sorunsuz bir şekilde eşyaların eski düzenini alması sağlanmaktadır.

Montaj ve Demontaj Hizmeti kapsamında mobilyalarınız işinde uzman ekipler tarafından demontaj haline getirilmektedir. Bu çalışmalarda mobilyalarınıza herhangi bir zarar vermeden sökme işlemleri yapılmaktadır. Ekiplerimiz konusunda uzman kişilerden oluşmakta ve bütün parçaları adlandırarak yeni evinize gittiğinizde herhangi bir parçanın kaybolmaması için gerekli bütün önlemleri almaktadır. Koltuk, kitaplık, dolap, raf gibi parçalar özenli bir çalışma ile sökülmektedir. Sökülen parçalar ise koruma altına alınmak için ambalajlanmaktadır. Bu çalışmalar sonrasında ayrıca nakliye için daha az yer kaplanmış olmaktadır. Mobilyaların yanı sıra beyaz eşyalarda da bu işlemler yapılmaktadır. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, davlumbaz, televizyon gibi bütün eşyalarınız özenli bir çalışma ile bulundukları yerden sökülür.

Bu eşyaların sökme işlemleri gerçekleştirilirken bağlı bulundukları kablolar özenle çıkarılır. Bütün ek parçalar numaralandırılarak yeni eve gidildiğinde kolay bir şekilde bulunup tekrardan monta edilmesi sağlanır. Ekiplerimiz sökme işlemlerini bitirdikten sonra yeni evinizde tekrardan toplama çalışmalarını da gerçekleştirmektedir. Montaj ve demontaj hizmeti sonunda tekrardan bütün eşyalarınız sizin istediğiniz yerlere taşınarak gerekli montaj işlemleri yapılır. Montaj işlemlerinde özellikle vida, çivi gibi parçalar da yenilenmektedir. Eskileri yıpranmışsa ekiplerimiz hemen yenilerini ekleyerek eşyalarınızın daha sağlam olmasını sağlamaktadır. Verdiğimiz bu hizmet sayesinde eşyalarınızı nasıl taşıyacağınızı veya yeni eve nasıl kuracağınızı düşünmenize gerek yok. Firmamızı arayarak bu hizmetten yararlanmak istediğinizi bildirmeniz yeterlidir. Ekiplerimiz sizlere her konuda destek sunarak işlemlerin gerçekleşmesini sağlayacaktır.