Günümüzde nakliye hizmeti oldukça gelişmiş bir durumdadır. Kendini yenileyen ve günün şartlarına göre ihtiyaçları karşılayabilen firmalar müşterilerine her zaman en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Asansörlü nakliyat hizmeti de ülkemizde büyük bir ihtiyaç haline gelmiştir. Yüksek katlı binaların çoğalması ile birlikte artık taşıma işlemleri daha da zorlanmıştır. Bu nedenle de asansörlü taşıma yapılarak çalışmaların hem daha hızlı hem de daha güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır. Firma olarak sizlere sunduğumuz bu hizmet sayesinde kaçıncı katta olursanız olun eşyalarınız asansörler ile nakliye araçlarına yüklenmektedir. Bu hizmet sayesinde bir çok avantajdan yararlanarak taşınma işlemlerinizin sorunsuz olmasını sağlayabilirsiniz.

Asansörlü Nakliyat işlemlerinde amaç eşyalarınızın hızlı ve güven içerisinde taşınmasını sağlamaktır. Bu işlemin gerçekleşmesi eşyalarınızın özellikle merdivenlerden indirilirken yaşayabileceği olumsuzlukları önlemektedir. Taşıyıcı kişiler eşyalarınızı merdiven koridorlarından taşıdığında eşyalarınızın duvara veya korkuluklara çarparak zarar görme ihtimali bulunmaktadır. Karşılaşılabilecek bu olumsuz durum neticesinde bir çok eşyanız zarar görebilmektedir. Ancak sizlere sunduğumuz bu hizmet sayesinde eşyalarınız korumalı bir şekilde hemen nakliye aracına yüklenebilmektedir. Bu sayede eşyalarınızın bina içersinde taşınmasından dolayı zarar görmesi engellenmektedir. Asansörlerdeki sistemler eşyalarınızın kontrollü bir şekilde indirilmesini sağlamaktadır. Ekiplerimiz eşyalarınızı asansöre yüklerken gerektiğinde ek önlemleri de alarak eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde nakliye aracına yüklenmesini sağlamaktadır. Bu sayede zamanda da tasarruf edilmektedir.

Firma olarak sizlere sunduğumuz asansörlü nakliyat çalışmalarında bütün güvenlik önlemleri de alınmaktadır. Asansörün bulunduğu araçlarımız öncelikle en güvenli yere getirilmektedir. Daha sonrasında evin en geniş penceresinden asansör ile nakliye aracı arasında bağlantı oluşturulmaktadır. Asansörlerin taşıyabileceği belirli ağırlıklar vardır. Bu ağırlıklar göz önünde bulundurularak taşıma işlemleri gerçekleştirilmektedir. Özellikle kırılabilir eşyalarınızı korumalı bir şekilde yükleyerek sorunsuz bir taşıma işleminin gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır. Firmamız müşterilerine her zaman en yeni ve en iyi hizmeti sunmak için bütün çalışmaları ve ekipmanları bünyesinde bulundurmaktadır. Bu hizmetimizde de müşterilerimizin zamandan tasarruf etmesi ve güvenli bir şekilde eşyalarının nakledilmesi sağlanmaktadır. Sizlerde firmamızın sunduğu bu kaliteli hizmetten faydalanmak istiyorsanız bizlerle iletişim kurarak gerekli konularda bilgi alabilir ve nakliye işlemlerinin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.