Gemlik Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

 

Gemlik Evden Eve Nakliyatta Öncü Firma

Evden eve taşımacılıkta, eşyalarınızın ve ürünlerinizin taşınacağı noktaya emniyet içerisinde ulaşması sağlanır.

Evden eve nakliyatta Gemlik ilinde hizmet veren firmamızın taşımacılıkta göz önünde tuttuğu çok önemli noktalar vardır. Bunlar, eşyalarınızın demonte edilmesi, ambalajlanması, çizilme ya da kırılma gibi bir hasar görmeden taşınması, varılması planlanan noktaya ulaştırılması ve tekrar monte edilmesi şeklindedir.

Müşterilerimizin Memnuniyeti Önceliğimizdir

Firmamız, müşteri memnuniyetini sağlamak adına, ürün cinsine göre bütün ürünlerinizin paketlemesini yapar ve piyano gibi hassas eşyalarınız için hassas taşımacılık faaliyeti yürütür. Ayrıca değerli eşyalarınız için istediğiniz doğrultusunda sigortalama da yaparak yaşanması muhtemel hasar durumlarında hem siz kıymetli müşterilerimizin hem de firmamızın risk payını sıfıra indirir. Evden eve nakliyede fiyatlarımız sabit olmayıp sizinle yapacağımız görüşmede taşınma şartları göz önüne alınarak beraberce bir gider tablosu çıkarılır. Bu anlamda önemli olan bazı kriterler şunlardır: Taşınılacak yerde asansör bulunup bulunmaması, paketleme işlemini sizin mi yoksa firmamızın mı üstleneceği, eşyaların miktarına bağlı olarak belirlenmesi gereken taşımayı yapacak eleman sayısı, taşınacak malın cinsine göre kullanılması gereken ambalaj cinsi ve miktarı ve de taşıma işlemi esnasında kat edilmesi gereken yol.

Şehir İçi Taşımacılık

Taşımacılık hizmeti veren firmamızın sizlerle yapılan görüşme sonrasında, sizin istekleriniz doğrultusunda, size en uygun taşıma biçimi, araç seçimi ve taşımanın yapılacağı zaman göz önüne alınarak bir nakliye planı oluşturlur. Bunun sonucunda firmamız sizlere vereceği hizmetin en yüksek kalite standartlarına uygun olarak gerçekleştirilmesi için deneyimli kadrosu ve yetkin yönetim birimiyle işe koyulur.

Bizler için taşımacılık sadece ürünlerin ya da eşyaların bir yerden bir yere nakli değildir. Bu bağlamda, firmamızı tercih eden siz değerli müşterilerimizin güveni bizim sorumluluğumuzdadır. Bunun bilincinde olan bir firma olarak bu güne kadar her zaman yaptığımız gibi, bundan sonra da çalışmalarımızı sizin isteklerinizi merkeze alarak yürütmeye devam edeceğiz.

Gemlik evden eve nakliyat sektöründe en çok tercih edilen firmalardan biri olan firmamız, Gemlik sakinlerine her seferinde huzurlu ve güvenli bir taşımacılık deneyimi yaşatmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Sizler de sorunsuz bir taşımacılık hizmeti almak istiyorsanız, telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

© 2017 Bu Sitede Bulunan Hiçbir İçerik İzinsiz Kullanılamaz.

WM Groups & WeMedia        0544 467 8553

Call Now Button